Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  TV Üniteleri


 • ÜCRETSİZ KARGOİNDİRİM
  Bornova Tv ünitesi %100 Mdf
  %11
  17,500.00 TL15,500.00 TL
 • ÜCRETSİZ KARGOİNDİRİM
  Havana Tv Ünitesi %100 Mdf
  %11
  17,500.00 TL15,500.00 TL
 • ÜCRETSİZ KARGOİNDİRİM
  Küba Tv Ünitesi %100 Mdf
  %11
  17,500.00 TL15,500.00 TL
 • TV Ünitesi Modelleri


  TV Ünitesi Nasıl Seçilir?

  TV ünitesi modelleri seçimi yapılırken kullandığını TV boyutunu dikkate almak en önemli hususlardan biridir. Özellikle arkalığı bulunan ünitelerde hem boyut hem de TV ağırlığını taşıyacak dayanımda olmasına dikkat edilmelidir. Bu gibi durumlarda gerekirse ünite arkasına destek sağlayıcı metal konstrüksiyon yapılmalıdır. Bu konu çok elzemdir. Özellikle duvara sabitlenmesi önemlidir.

  Küçük çocukların sıklıkla vakit geçirdiği ünite önleri, güvene alınmalı ve sağlam bir şekilde montaj yapılmalıdır.
  TV ünitesi seçilirken ürünü kullanacağınız odadaki diğer ürünlerle uyumu ve ölçü olarak da uyumunu kontrol etmenizi öneririz. Fazlaca sıkıştırılmış ürünler kullanım zorluğu yanı sıra tasarımsal olarak da hoş görünmeyecektir. TV ünitesi almadan önce satış danışmanlarımız ile kafanıza takılan soruları sorarak kolayca seçim yapabilirsiniz! 


  Televizyon üniteleri yeni nesil evlerin vazgeçilmez ögelerinden biri. Yeni evlerin küçük metrekarelere sahip oluşu insanları yemek odası yerine TV ünitesi almaya yöneltiyor. Burada da kaliteli üniteler ön plana çıkıyor. Alacağınız ünitenin hangi malzemelerden yapıldığını dikkat edilmeli ve tercih buna göre yapılmalı. Özellikle dayanımı yüksek olması adına GünayEv’de satılan tüm ürünler Avrupa EN normlarına ve ISO, OHSAS gibi yüksek kalite belgelerine sahiptir. Sizde evinize en uygun kaliteli TV ünitesi seçmek için hemen TV Üniteleri kategorimize göz atabilir, dilediğiniz ürüne en cazip ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı