Neden Biz?

 

GünayEv, Günay Mobilya'nın tescilli online satış markasıdır. Günay Mobilya müşterilerine ürünleri direkt olarak üretimden sunar. Herhangi bir aracı kurum olmaksızın ilk elden %60 oranına varan indirimli alışveriş imkanı ile avantajlı alışveriş. Mobilyalarımızın tamamı yasal olarak 2(iki) Yıl güvencemiz altındadır. 5 Yıl Günay Mobilya tarafından yedek parça garantisi sunulmaktadır. Günay Mobilya, ürünlerini İstanbul ve çevre illere ücretsiz olarak teslimat ve montajını tamamlayarak teslim eder. Diğer illere anlaşmalı sadece mobilya taşıyan kargo firmaları ile gönderir. Günay Mobilya'da Kolay İade kapsamında 14 Gün içerisinde iade gerçekleştirilmektedir. Alacağınız ürünleri mağazamıza gelerek canlı olarak görebilme imkanı!

45 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyetini garanti ediyoruz. Tüm mobilyalarımızı yüksek standartlarda üretiyor, satışa sunuyoruz. Satış sonrası memnuniyet için tüm gücümüzle çabalıyoruz.

GünayEv'de satılan tüm ürünler TSE, ISO 9001, OHSAS, UKAS Yüksek Kalite Belgelerine sahip olup, Avrupa "EN" normlarına tam uygundur. Tüm mobilyalarımızda kullanılan malzemeler sağlık testlerinden geçmiştir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı