Özel Mobilya Siparişi

GünayEv, ihtiyaçlarınıza yönelik özel üretim mobilya yapıyor. Binlerce kumaş, deri ve ahşap kaplama seçeneklerinden dilediğinizi seçin, evinize özel ölçülerde üretip teslim edelim. Üstelik kargo ve montaj hizmeti ücretsiz!

GünayEv mobilya modellerinden beğendiğiniz ürünler için kumaş, deri veya ahşap kaplama numunesi görmek isterseniz, bizlere seçtiğiniz ürünü ve tercih ettiğiniz kaplama özelliklerini içeren bir e-posta atmanız yeterli. Sizlere en kısa sürede numune gönderimi yaparak %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde siparişinizi oluşturalım!

GünayEv'de satılan tüm mobilya takımlarında olduğu gibi özel üretim mobilyalarımızda TSE, ISO 9001, OHSAS ve UKAS yüksek kalite belgelerine uygun koşullarda ve yüksek standartları karşılayan üstün kalite malzemelerden üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz gibi özel üretim mobilyalarımız da Avrupa EN normlarını karşılamaktadır.

Tüm özel mobilya siparişleriniz 2 Yıl Garanti kapsamındadır. Ayrıca +5 Yıl Yedek Parça ve Serviz Hizmeti Garantisi de GünayEv ayrıcalığı ile! %100 Müşteri Memnuniyeti tek amacımız.

Aradığınız modeli bulamadıysanız üzülmeyin! Baktığınız mobilyalar hoşunuza gitmediyse, size özel mobilya tasarım ve belirli bir konsept içinde evinize özel tasarlanmış mobilyalar üretelim. İç mimarlardan oluşan tasarım ekibimizle hemen iletişime geçerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz!

 

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır