Detaylı Filtre

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

    Birçok kişini bir arada konforlu şekilde oturmasını sağlayan köşe koltuk takımı modelleri, en uygun ve cazip ödeme koşulları ile GünayEv’de! Dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz köşe koltuk modellerimiz, istenilen renk kumaş veya deri kaplama olarak üretilebilir. Ayrıca evinize özel olarak ölçülendirme de yapabilirsiniz.

    L koltuk modellerini seçerken, odanızda diğer mobilya modelleri ile uyumunu göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Özellikle büyük koltuk modelleri yerine evinize daha uygun ölçüde l koltuklara bakmanızı öneririz.

    Köşe koltuk modellerimizin bir kısmında baza seçeneği bulunurken, bir kısmında ise yüksek ayak avantajı bulunmakta. Baza fonksiyonlu modellerimizde dilediğiniz gibi depolama yapabilirken, yüksek ayaklı köşe koltuklar da ise daha ferah yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

    GünayEv’den alacağınız tüm köşe koltuk takımı modellerimiz 2 Yıl Garanti kapsamında olup, +5 yıl yedek parça ve servis hizmeti garantimiz bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz TSE, ISO 9001, OHSAS ve UKAS yüksek kalite belgelerine sahip olup, Avrupa EN normlarına uygun şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeler alerjen testlerinden geçmiş, kalite standartlarını karşılaya üst sınıf ürünlerdir.

    Köşe Koltuk Takımları


Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır