Detaylı Filtre

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Koltuk takımı modelleri ve koltuk takımı fiyatlarını inceleyebileceğiniz GünayEv Koltuk Takımları, 40 yıllık Günay Mobilya tecrübesiyle evlerinizi yeniliyor! Tüm koltuk takımlarımız 2 yıl garanti kapsamında satışa sunuluyor.

  İstediğiniz renk, kumaş, deri ve çeşitli alternatifler ile aradığınız koltuk modeli mutlaka GünayEv’de! İsteğinize özel hazırlanacak olan özel üretim koltuk takımlarımızı en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Üstelik ücretsiz kargo ve montaj hizmeti ile!

  Hayalinizdeki koltuk takımı modelini bulamadınız mı? İstediğiniz mobilya modelini Türkiye’nin mobilya mağazası GünayEv’e gönderin size özel tasarlanmış, özel üretim koltuk modelini sizlere en hızlı şekilde üretelim. Kumaşından süngerine, ahşap kaplamasından aksesuarlarına kadar istediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz özel üretim koltuk takımı fiyatı için bizimle iletişime geçin!

  Görmeden mobilya almam diyenler! Sizleri en kısa zamanda mağazamızda ağırlamak istiyoruz! Kalitemizi, tecrübemizi ve ürünlerimizi birebir görmek adına mobilya onlarca koltuk, tekli koltuk, ikili koltuk, üçlü koltuk ve berjer modellerini incelemek ve mobilya fiyatlarını görmek adına sizleri Günay Mobilya mağazasına bekliyoruz!

  GünayEv’de tüm mobilyalarda kullanılan hammaddeler alerjik testlerinden geçirilmiş, ISO 9001, TSE, OHSAS, UKAS kalite belgelerine sahip, Avrupa EN normlarına uygun malzemelerdir.

  Koltuk Takımları


Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır