Hakkımızda


 

Günay Mobilya yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek adına 1978 den bu yana tam 45 yıldır; kalite, estetik, konfor ve zarafetinden hiç taviz vermeden çalışıyor, üretiyor, sunuyor. Sektörün en usta ellerinden üretilen ürünler ve yine en iyi uluslararası markaları da "GünayEv" kalitesiyle mekanlara taşıyor. Estetiğe olan sadakati ve kusursuz hizmet anlayışı, GünayEv markasını yıllardır ayakta tutuyor!

Günay Mobilya, 1978 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana binlerce müşteriyle ürünlerini buluşturan Günay Mobilya, 45 yıllık deneyimi ile müşterilerine %100 memnuniyet garantisi sunuyor. Günay Mobilya üretimini TSE, OHSAS 18001 , TUV 5001 ve ISO 2001 belgeleriyle kalitesini tescillemiş ve CE - Avrupa EN normalarına tam uygunluk belgeleri almıştır.

Günay Mobilya, ülkenin her bölgesine mobilya üretip satışa sunmaktadır. Satış sonrası hizmetlerini %100 Müşteri Memnuniyeti prensibiyle gerçekleştirmektedir. Bugün Günay Mobilya yılda ülke içi 12 bin, yurt dışı bini aşkın eve ürünlerini teslim etmektedir. 45 Yıllık deneyimimizi her gün daha iyiye ulaşmak adına çalışmalarımızı geliştiriyor ve sunuyoruz. Günay Mobilya olarak bugün hedefimiz internet üzerinden mobilya alışverişlerinde en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır.


Günay Mobilya Mağazası

 

Neden Günay Mobilya?

Günay Mobilya müşterilerine ürünleri direkt olarak üretimden sunar. Herhangi bir aracı kurum olmaksızın ilk elden %60 oranına varan indirimli alışveriş. Ürünlerimizin tamamı yasal olarak 2(iki) Yıl güvencemiz altındadır. 5 Yıl Günay Mobilya tarafından yedek parça garantisi sunulmaktadır.

Günay Mobilya, ürünlerini İstanbul ve çevre illere ücretsiz olarak teslimat ve montajını tamamlayarak teslim eder. Diğer illere anlaşmalı sadece mobilya taşıyan kargo firmaları ile gönderir.

Günay Mobilya'da Kolay İade kapsamında 14 Gün içerisinde iade gerçekleştirilmektedir. Alacağınız ürünleri mağazamıza gelerek canlı olarak görebilme imkanı!

 


 


Özel aracınız ile geliyorsanız,


D100 (E5) otoyolunu tercih etmeli ve Topkapı Aksaray/Ankara sapağından dönmelisiniz.

Ardından Rami çıkışına girmeli ve Abdi İpekçi caddesinden devam etmelisiniz.

İBB Spor Tesislerinden Tuna Caddesi yönüne girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için 0542 613 05 82 - 0212 613 0 556  numaralı telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.


Mağazamıza Toplu Taşıma ile Ulaşım


Metro ile;

M1A hattı ve M1B hattı ile ulaşım mümkündür. (Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metrosu)

Sağmalcılar Metro İstasyonunda inmeniz gerekmektedir.


Otobüs ile;

32  Cevatpaşa - Eminönü

32A Cevatpaşa - Beyazıt

32M Cevatpaşa - Mecidiyeköy

32T Cevatpaşa -Taksim

Otobüs Hatları ile ulaşım mümkündür.

Tuna Caddesi Durağında inmeniz gerekmektedir.


Metrobüs ile;

Bayrampaşa - Maltepe durağında inmeniz gerekmektedir. 

Durak çıkışında bulunan, Yıldırım Mahallesi yönüne giden minibüsler ile mağazamız önünde inebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı