Detaylı Filtre

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  2018 Mobilya Modelleri, Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları ve TV Üniteleri modelleri yanı sıra, Yatak ve Baza setlerinin de satışını yapıyor. Modern mobilya modelleri, klasik mobilya modelleri ve avangart mobilya modellerine ait tasarım çalışmalarını sürekli devam ettiren Günay Mobilya, yılların tecrübesini %100 müşteri memnuniyeti ile birleştiriyor. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda çeşitli fonksiyonlara sahip ürünler ortaya koyuyor. Yataklı ve sandıklı koltuk takımlarından, bazalı karyolaya sahip yatak odaları, açılabilir yemek masasına sahip yemek odaları ve çeşitli ölçülerde TV üniteleri üretiyor. Ortopedik yataklar ve çelik bazalar ile de uyku konforunu en üst düzeye çıkarıyor.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi birincil hedefimiz! GünayEv, Günay Mobilya’nın 1978’ten bu yana 40 yıllık tecrübesinin ve deneyiminin tescilli markası! Günay Mobilya, 40 yıldır sektörde kalabilmesini müşteri memnuniyetine bağlıyor. Tüm ürünlerinde sunduğu iki yıl garanti, ödeme koşullarında indirimli fiyatlar ve esnek ödeme planları ile müşterilerine tam güven ve memnuniyet sağlıyor. Ürünlerinin tamamı ISO 9001, TSE ve UKAS Yüksek Kalite belgeleri ile tescillenmiştir. Her yıl mobilya modellerinin modasını uluslararası 2018 mobilya trendlerine göre belirleyen Günay Mobilya, yılların tecrübesinin verdiğin kalite standartı ve ekonomik fiyatlandırma politikası ile müşterilerinin beğenisine sunuyor.

  En yeni mobilyalar, en uygun fiyatlarla Günay Mobilya internet sitesinde satışta. Yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, l koltuklar, tv ve duvar üniteleri %50’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. Üstelik 12 ay taksitlendirme imkanı ile. Avangart mobilya modellerinden, modern mobilya modellerine ve klasik mobilya modellerine uzanan yüzlerce ürünü inceleyip, mobilya fiyatlarını görebilirsiniz.

   

   

  2021 Mobilya Modelleri


Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır