Makaleler » Blog » 2024 Ev Dekorasyonu Fikirleri

2024 Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ev Dekorasyonu Fikirleri

 

Ev dekoru evinizin gösterişi için en önemli kısımdır. Eviniz de ufak dokunuşlar ile farklı dekorasyon yaratabilirsiniz. Dekor, evinizi olduğundan daha şık ve farklı gösterebilecek en önemli dokunuştur. Sizler de evinizin dekorunu değiştirerek farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Evinizde ki dekoru değiştirmek istiyorsanız ufak dokunuşlarla işe başlayabilirsiniz. Sizin için birkaç fikir önerilerinde bulunabiliriz.

 

 Ev Dekorasyon Tasarımları

 

Evinizin dekoru konusunda çok geniş çeşitliliğe sahip olabilirsiniz. Dekor deyince ilk olarak aklınıza küçük dokunuşlar gelebilir. Ama evinizin büyük eşyaları da sizin dekor tasarımlarınızı ortaya koyabilir. Aslında evinizde yapacağınız her dokunuş dekordur. Küçük dokunuşları kendi fikirlerinizle tasarladığınız zaman dekorunuzu tamamlamış olursunuz. Günümüzün en çok vaktini evimizde geçirmesek de evimizde rahat vakit geçirebilmek isteriz. Yani evimize geldiğimizde rahatlamak, dinlenebilmek isteriz. Bu rahatlığa kavuşabilmek için tasarım çok önemlidir. Bir düşünün eviniz karık, dağınık ve yorucu bir vaziyette bu evde nasıl rahat edebilirsiniz? Bu mümkün değildir. Yani tasarım hayatımızı en çok etkileyen kısımdır. Sizlerde tasarımlarınızı sade ve rahat bir şekilde yapmanız evinizdeki huzurunuzu sağlayacaktır.

 

 Dekorasyon Yapmadan Önce Yapılması Gerekenler

 

Dekorasyondan önce ilk yapacağınız iş evinizin şeklini ve büyüklüğünü ölçmektir. Küçük bir evi yanlış dekor ile çok daha küçük hale getirebileceğiniz gibi, büyük bir evi yanlış dekor ile de küçültebilirsiniz. Bunun için önce araştırma yapmanız gerekmektedir. Küçük evlerde açık renk tasarımlar kullanmanız o evi daha geniş göstermenizi sağlayacaktır. Koyu renk tasarımlar kullanırsanız evinizi olduğundan da küçük gösterebilirsiniz. Büyük evlerin dekoru herkes için çok kolay gibi gözükse de aslında büyük evin dekoru daha zordur. Yani tasarımınız sonucunda eviniz bomboş da gözükebilir. Bu çok hoş bir görüntü olmaz. Hemen hemen dekor evi tamamlamalıdır. Bu yazımızdan çok eşya diye bahsettiğimizi sanmayın. Unutmayın ki az eşya eve daha çok huzur verir.

 

Evinizde huzuru ve rahatlığı sağlayabilmek için dekorasyon fikirleri edinmeniz gereklidir. Dekor çok geniş kapsamlıdır. Uygun kullanıldığın da alanları olduğundan çok daha şık ve gösterişli yapacaktır. Dekorasyon ile evinizi değiştirebilirsiniz. Eğer evinizden sıkıldıysanız küçük dekorlarla da evinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Dekor çeşitliğini araştırarak şık dekor modellerini de öğrenebilirsiniz. Dekorasyon deyip geçmemelisiniz. Çünkü en ufak bir dokunuşun evinizi ne kadar değiştireceğini bilemezsiniz. Tasarımlarınız sizin de huzurunuzu sağlayacaktır. Eviniz için her türlü dekorasyon tasarımlarını kullanabilir ve evinizde fark yaratabilirsiniz. Dekor ile evinizi farklılaştırmaya ne dersiniz?

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı